Вирівнювання стін та підлоги під ключ у Харкові
матеріали
терміни
майстри
ціна
Що можна перевозити на тралі?
Надійне та вигідне перевезення негабаритних вантажів по Україні сьогодні найчастіше здійснюється автомобільним транспортом. Для цього використовуються спеціальні платформи – трали, які можуть бути абсолютно будь-якої конфігурації та дозволяють перевозити великогабаритні, великовагові та довгомірні вантажі.
Щоб детальніше розібратися в специфіці негабаритних перевезень, давайте розбиратимемося, що можна перевозити на тралі і як проходить організація подібного транспортного процесу…
Трал для перевезення спецтехніки

Найчастіше в Україні негабаритні перевезення здійснюються автомобільним транспортом. Наприклад, перевезення комбайна на тралі має попит у сезон польових робіт, а оскільки сільськогосподарський комбайн має обмежений моторесурс, то його доцільно перевозити саме на тралі.
Негабаритна спецтехніка зустрічається у всіх секторах економіки:
- сільськогосподарська. Великогабаритна сільгосптехніка може сама переміщатися на невеликі відстані, тому якщо потрібно далеко перевезти комбайн, трактор і т. п., краще скористатися послугами негабаритних перевезень;
- дорожньо-будівельна. Тяжковагова спецтехніка дорожньо-будівельного призначення не пристосована для пересування дорогами громадського призначення своїм ходом, тому перевезення екскаваторів, бульдозерів, дорожніх катків тощо здійснюється за допомогою спеціальних напівплатформ.
Правила перевезення негабаритних вантажів

Автомобільні негабаритні перевезення – це складна організація транспортного процесу, яка включає цілу низку заходів… Залучення кваліфікованих фахівців на кожному етапі роботи дозволяє виконати доставку негабариту максимально надійно і в найкоротші терміни.
Організація перевезення негабаритних вантажів автотранспортом:
- вибір типу трала. Залежно від габаритів вантажу та його особливостей вибирається найбільш підходящий тип тралу, наприклад, універсальним можна назвати низькорамний трал із переднім заїздом;
- логістика транспортування. Важливим етапом роботи є складання маршруту доставки вантажів, оскільки необхідно враховувати безліч нюансів, таких як навантаження на дорожнє полотно, висота мостів, ЛЕП тощо;
- розробка способу кріплення вантажу. Надійність перевезення негабаритного вантажу та всіх учасників дорожнього руху залежить від рівня кваліфікації інженерів, які розробляють схеми кріплення;
- організація вантажно-розвантажувальних робіт. Фінальним етапом організаційного процесу є підготовка до завантаження-розвантаження тралу. Залежно від особливостей негабариту.